İzmir ‘in yenilikçi anlayışına bir ses daha…

Rose Garden 1941, haziran 2011 tarihinden bu yana izmir’in köklü kulüplerinden kültürpark tenis kulübü bünyesinde faaliyet gösteren, baharla birlikte izmir’de ender kalmış yemyeşil bir ortamda şehrin içinde; şehirden uzak tatlı bir huzur ortamında olmak isteyenler için ideal bir buluşma alanı…

Ortalama 500 kişiye hizmet sunabilen mekanımız, A la carte restoran, bahçe ve VIP bölümlerimizle ve bir süredir yeni kadrosu ile başarılı sofralara imza atıyor.  Sunum ve lezzet konusunda son derece hassas davranan ekibimiz, rose garden 1941’in mutfağını izmir’in özel sunum mutfaklarından biri yapma yolunda ilerliyor.  

Salon ve bahçelerimizde yoğunlukla İzmir’in önemli topluluk, dernek, okul ve kurumlarının özel toplantı ve yemeklerinin gerçekleştiği salon ve bahçelerimizde ayrıca birbirinden güzel yaz düğünleri de sizleri bekliyor.
Haftasonları gerçekleşen kahvaltı sofralarında, öğlen özel mönülü iş yeri ve arkadaş toplantılarında, akşamları küçük bahçesindeki özel yemeklerle kültürpark tenis kulübü çatısı altında uygun fiyatlarla izmir’lilere kalite ve şıklığı birlikte sunuyoruz.
Küçük bahçede gerçekleştirdiğimiz yaşgünü partilerinde, rose garden 1941 küçüklere geniş bir eğlence alanı da sunuyor.

En büyük yeniliklerimizden biri olan “izme yemek kursları” çalışmaları özel olarak tasarlanmış 10 kişilik “cooking class” bölümünde devam ediyor. tanışmış şeflerimiz ile birlikte kendi pişirme istasyonlarında dünya mutfaklarından değişik tatları keşfeden öğrencilerimiz her ay farklı bir mutfakla “yemek sanatı”nın lezzetli dünyasında yolculuk yapıyor.

VIP salonlarımız da özel toplantılar gerçekleştiği gibi, “şef mutfağı” konseptimizde,  şefimizin misafirlerimizin önünde hazırlayıp sunduğu sofralar, rose garden 1941‘i farklı bir konuma taşıyor.
Deneyimli kadrosu heyecanı ve yenilikçi anlayışıyla izmir’de bir marka olmaya adayız...

Sizlerin grup toplantı ve yemeklerinizde zengin mutfağımız ve şık sunumlarımızla hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Login or Register

LOG IN