Hem Eğlenmek Hem De Dinlenmek İçin Rose Garden 1941

  • Font: Larger Smaller


blog-3“Yeni yıl nasıl başlarsa öyle devam eder” diyerek yeni yılın ilk günlerinde hem gerginliğinizi atmak hem de yeni yılı dopdolu başlatmak için harika bir yerdir Rose Garden 1941…

İzmir’in göbeğinde hem eğlenceyi hem huzuru hem de nezih bir ortamı bulmak oldukça zordur. Rose Garden 1941’de ister ailenizle ister iş arkadaşlarınızla isterseniz de eşinizle harika vakit geçirebilirsiniz.
Yaz aylarında geniş ve ferah bahçemizde, kışın ise sıcak ve sakin salonumuzda bir yandan mutfağımıza özgü eşsiz lezzetleri tadarken diğer yandan da samimi sohbetlerinizi sürdürebilirsiniz.
Dünya ve Türk mutfaklarından derlenen lezzetli ve tamamen hijyenik koşullarda hazırlanan yemeklerimiz her gününüzü ve gecenizi özel kılacaktır.

Akşam ve öğle yemeklerinin yanı sıra şirket yemekleri, kahvaltı organizasyonları, baby shower, diş buğdağı, kahvaltı ve dernek toplantılarınız için özel olarak hazırladığımız VIP salonumuzda ve restoranımızda profesyonel ekibimiz size her zaman destek olmaktan mutluluk duyacaktır.
Tecrübemiz ve organizasyon becerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak ve şehrin içinde şehirden uzak tatlı bir huzur deneyimini size yaşatmak için yılın her ayı ve her mevsim sizinleyiz, bekleriz…

 

Login or Register

LOG IN