Rose Garden 1941’de Kışın Yapabileceğiniz Etkinlikler

  • Font: Larger Smaller

rose-garden-neler-yapilirKış aylarında dışarıda vakit geçirmek yerine evde bir şeyler yapmayı tercih edenlerden misiniz; yoksa yaz kış dinlemeyip hayatın tadını çıkaranlardan mı?

Cevabınız ikincisiyse sizleri Rose Garden 1941’de kışın yapabileceğiniz ve son derece keyif alacağınız etkinliklere davet ediyoruz…

Organizasyonlar

Doğum günü, diş buğdayı, baby shower, düğün, kına, nikâh ve aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonlarınız için kışın da hizmetinizdeyiz. Bu özel anlarınızı ferah ve huzurlu bir ortamda; şehrin merkezinde, şehirden uzak bir yerde geçirmek isterseniz sizlere kapımız sonuna kadar açık…

Akşam & Öğle Yemekleri

Özenle ve aşkla dekore ettiğimiz restoranımız, her gün, ilk günkü heyecanla girdiğimiz mutfağımız ile güneşli havaların tadını çıkardığımız bahçemiz her zaman sizler için hazır olacaktır. İş yemekleriniz, akşam yemekleriniz ve en romantik anlarınız için elit bir atmosfer yarattık.

Kahvaltı

Günün en önemli öğününü keyfe dönüştürmek istediğinizde restoranımız, hava şartlarına göre bahçemiz ve VIP salonumuzda serpme ve isteğe göre açık büfe olmak üzere iki türlü kahvaltı hizmeti vermekteyiz.

Login or Register

LOG IN