ROSE GARDEN 1941 SONBAHARI KARŞILIYOR

  • Font: Larger Smaller

Bu yıl yaz birçok çiftin mutluluğuna şahitlik ettik, birçok grubun akşam yemeğini renklendirdik, ailelerin ve dostların kahvaltılarına, öğle yemeklerine ev sahipliği yaptık. Güzel ve bir o kadar da özel anılar biriktirdik dostlarımıza yenilerini ekledik, yeni aile fertleri kazandık ve birçok ailenin ferdi olduk.

Yaz herkes için olduğu gibi bizim için de hızlıca geçip gitti. Sonbahar geldi çattı. Yaprak dökülmeye yeşiller hafiften sarıya çalmaya başladı. Rose Garden 1941 ailesi olarak yaz aylarını ne kadar çok sevsek de sonbaharın da gönlümüzdeki yeri ayrıdır. Yazın temposundan ve coşkusundan sonra soluk alıp kış hazırlıkları yapmak için fırsat verir bize, ailemize…

Kışın bahçemizi çok sık kullanamasak da iç mekanımız da oldukça ferah ve sıcak olur. Yemekler ayrı bir tatlı; sohbetler ayrı bir sıcak olur kışın bizde. Düğünler azalır iş toplantıları artar restoranımızda. Çiflerin romantik akşam yemeklerine tanık olmak, kış partileri, kışa özel organizasyonlar ve tabii ki happy hour’lar mutluluğumuza mutluluk katar.

Haftasonu denize gitmek yerine hoş bir değişiklik yaparak yemeğe çıkar geniş aileler. Uzun saatlere sığmayan hoş sohbetler daha da bir pekiştirir bağları. Aile gibi yaşanan dostluklar da kışın daha bir başka olur bizde.

Kış kahvaltılarını da unutmamak lazım… Özellikle haftasonları aile, iş arkadaşları ya da dostlarla yapılan uzun kahvaltılar soğuğa meydan okur adeta.

Kısacası Rose Garden 1941’de yazlar hızlı ve coşkulu; sonbahar ve kışlar sıcak ve samimi geçer. Yolunuz düşerse misafirimiz olun, Kültürpark Tenis Kulübü, Fuar’dayız…

sonbahar-rosegarden

 

Login or Register

LOG IN