TEKLİFİMİZ VAR!

  • Font: Larger Smaller

2014 yılına yavaş yavaş veda edip 2015 yılının ilk aylarına yaklaştığımız şu günlerde restoranımızda düğün ve organizasyonlar halen devam ediyor ve düğününü 2015 yılında yapmayı planlayanlara erken rezervasyon fırsatları sunuyoruz.

Facebook üzerinden yayınladığımız Sezon Kampanyası teklifimizden ve 0532 248 0330 numaralı telefondan bize ulaşarak 1 Kasım 2014 tarihine kadar geçerli olan bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Rose Garden 1941’de Organizasyon

Restoranımızı “Yemyeşil bir ortamda şehrin içinde şehirden uzak tatlı bir huzur ortamı” olarak tanımlıyoruz. Çünkü yüksek binaların içinde yeşilliklerle dolu Fuar alanının içinde yer almaktayız. İzmir’de yaşıyorsanız fuarın sakin, huzurlu ve temiz havasının insana nasıl iyi geldiğini mutlaka bilirsiniz.

Mekânımız ortalama 500 kişiye hizmet sunabilmektedir. Geniş bir bahçemiz, A la Carte restoranımız ve VIP bölümümüz mevcuttur. Sizlere müşteri değil misafir gözüyle bakan ve misafirperverliği her zaman ön planda tutan personelimizle yaz & kış hizmetinizdeyiz.

Yalnızca düğün ve davet değil; şirket toplantıları, kahvaltı organizasyonları, akşam ve öğle yemekleri ile de hizmet vermekteyiz.

İyi bir restoranın sahip olması gereken özelliklerin hemen hepsini benimsemeyi, her geçen gün kendimizi yenilemeyi, gelişmeyi ve misafir beklentilerine “tam anlamıyla” cevap vermeyi kendimize ilke edindik, kocaman bir aile olduk. Sizleri de bu ailenin içerisinde görmekten mutluluk duyacağız…

teklifimiz-var

Login or Register

LOG IN